Search
× Search
woensdag 18 juli 2018

Veerle Konings

Secretariaat - BuSO

Tel.: 03/669.67.73
veerle.konings@berkenbeek.be

Anita Nelen

Secretariaat - BuSO

Tel.: 03/669.67.73
anita.nelen@berkenbeek.be

Joyce De Jong

Secretariaat - BuSO

Tel.: 03/669.67.73
joyce.dejong@berkenbeek.be

Lut Peeters

Secretariaat - BuBaO

Tel.: 03/669.68.19
lut.peeters@berkenbeek.be

Danae Verstraeten

SOCIALE DIENST- BuBaO

Tel.: 03/669.68.19
socialedienst@berkenbeek.be

Helga Mous

Boekhouding - BuSO

Tel.: 03/669.67.73
helga.mous@berkenbeek.be

Chantal Brughmans

Secretariaat - BuSO

Tel.: 03/669.67.73
chantal.brughmans@berkenbeek.be

Patricia Stevens

Secretariaat - BuSO

Tel.: 03/669.67.73
patricia.stevens@berkenbeek.be

Ingrid De Hertogh

Secretariaat - BuBaO

Tel.: 03/669.68.19
ingrid.de.hertdogh@berkenbeek.be

Mil Peeters

SECRETARIAAT - BuBaO

Tel.: 03/669.68.19
mil.peeters@berkenbeek.be

Ingrid Dirven

SOCIALE DIENST - BuBaO

Tel.: 03/669.68.19
ingrid.dirven@berkenbeek.be

Dorien Delandsheer

SOCIALE DIENST - BuSO

Tel.: 03/669.67.73
dorien.delandsheer@berkenbeek.be

Agenda en Evenementen

MAIL NAAR EEN KENNIS
DEEL JE VERHAAL OP

Steun Ons

We zijn steeds verheugd als mensen een gift willen doen aan onze school. Als school voor buitengewoon onderwijs kunnen wij door deze middelen ons onderwijs nog kwaliteitsvoller afstemmen op de specifieke ontwikkelingsbehoeften van onze kinderen.

Financiële giften zijn welkom op rekening van onze school VZW Berkenbeek BE76 7360 0567 7695  (BIC: KREDBEBB)

 

Onze nieuwsbrief


Contactgegevens

Berkenbeek buitengewoon onderwijs
Nieuwmoerse Steenweg 113
2990 Wuustwezel
T: 03/669.68.19 (Basisschool)
T: 03/669.67.73 (Secundaire school)
M: info@berkenbeek.be
W: www.berkenbeek.be

Copyright 2018 door Berkenbeek B.O.